כל סוף הוא התחלה חדשה

הכל היה מושלם! ואז, ברגע אחד, הכל התפרק. נראה שהגיע הסוף. החיים שלי, העבודה, המשפחה, הבית, העתיד. תחושת הביטחון והיציבות שהיו לי, הפכו ביום בהיר אחד בחיי, לאוסף מבולבל של מחשבות טורדניות לוטות בערפל. מבלי לתכנן, מצאתי את עצמי בתוך תהליך של אימון אישי. תהליך מופלא ששינה את חיי והביא אותי להתחיל מחדש. למדתי מחדש לאהוב את החיים. 

ללמוד לנשום נכון

בהתחלה שום דבר לא עבד. הכל נראה מוזר, מפחיד ושונה מאד מכל מה שהכרתי. הרגשתי שאני לא לומד כלום ולמען האמת, שאלתי את עצמי לא פעם, בשביל מה אני צריך את הדבר הזה. לאט לאט, למדתי לנשום. לתת מקום. להקשיב לעצמי ולאחרים. לזהות את מה שחשוב לי באמת. למדתי לקבל ולאהוב את העולם, את הסובבים אותי אבל יותר מכל, את עצמי. קיבלתי מעצמי באהבה, מתנה ענקית. נשימה עמוקה ונכונה.

להעניק באהבה

זה היה עוצמתי. הרגשה של שפע שאתה חייב לחלוק. לתת לעולם, כי יש לך המון. לשתף באהבה כדי להגדיל את השפע. הרגשה עוצמתית שהביאה אותי לתת מתנה. להעניק לאחרים את אותה ההזדמנות שקיבלתי אני. ההזדמנות לחיות חיים טובים יותר, עשירים יותר, מאושרים יותר ושמחים הרבה יותר. חיים של אהבה. אותם החיים שתמיד חלמת ושנועדת לחיות. 

להגשים חלום

אני בני בן ישראל, מגשים חלומות מקצועי. מכור לאתגרים ולהצלחות מכל הסוגים. הייתי טייס קרב בחיל האוויר, איש מבצעים חשאיים, יזם, מנטור עסקי ושף פרטי. הגשמתי המון חלומות שלי ושל לקוחותי. למדתי מהתחלה. לאהוב, להקשיב לתת. עכשיו זו שליחות. ללמד אותך להעז ולחלום כי מגיע לך להגשים.

עוד סיפורים מהעולם שלי

תובנות לחיים

26 ינואר, 2022

בדרך אל האור

01 דצמבר, 2021