שינוי בחיים הוא מתנה. מתנה שבחרתי להעניק כדי לאפשר לך להצליח. את מה שלמדתי כשהצלחתי, אני נותן במתנה לכל מי שיש לו אומץ. האומץ לעשות את השינוי. הסודות שלי והמתכונים שלי להצלחה, עומדים להיות שלך. זה הזמן, להעניק לעצמך מתנה, אימון אישי לשינוי בחיים. אימון אישי להגשמת חלומות. כמה דוגמאות למה שאפשר להשיג באימון אישי. 

איך להיות מאושר

האושר הוא תבלין מיוחד. הוא דורש ידע ובעיקר רגישות. אם משתמשים בו נכון, וחולקים אותו, הוא מקפיץ את טעם החיים לשמיים. המתכון פשוט מאד. הוא כולל עדינות, חוכמה, כוונה טובה וזהו. הסוד הוא המינון ואופן השימוש. בחרתי לחלוק איתך את המתכון לאושר. הסוד הזה, יכול להיות גם שלך. 

אימון עסקי

עשיתי כבר את הכל!! אבל העסק לא ממריא. שמעתי לכל היועצים ועשיתי בדיוק מה שאמרו לי. כנראה, שהמרכיב שחסר לך, הוא לא עצה מקצועית. חסר כאן משהו אחר. משהו שקיים בך. ה X פקטור שלך! זה שבעזרתו העסק שלך ימריא. אימון אישי, יקדם את העסק שלך, כמו שלא חלמת. לא שווה לנסות?

איך להצליח בראיון עבודה

הרבה פעמים נכשלתי. פוטרתי ממקום עבודה. זה כאב ואכזב אבל, ככה בדיוק למדתי להצליח. הצלחה שהביאה אותי למקומות נהדרים. זה אפשרי וזה לא מסובך. צריך רק לדייק את הכיוון שלך וזה עושה קסמים. אני יכול לעזור לך לדייק אותו ולהצליח בראיון לעבודה הבאה שלך. תפקיד החלומות יכול להיות שלך. מגיע לך להצליח. אסור לך לוותר

טעם של פעם

הטעמים הטובים ביותר בעולם הם בכלל זכרונות. טעמי הבית והילדות מבעבעים בסיר שהנך. רוצה לגלות את הסודות שבמחברת המתכונים המשפחתית? לפענח את התבשיל שהפכת להיות? אני מזמין אותך למסע קולינרי אל  יעד שהוא רק שלך. יחד נגלה את הסוד שלך למתכון הנפלא שהנך. מה אומרים? אפשר להדליק את האש?

אוכל מבשלים מהלב

ידע, רצון ויכולת הם ערכת הסכינים של השף אבל התבלינים האמיתיים וחומרי הגלם, נמצאים עמוק בלב. רק איתם אפשר לבשל מנות חלומיות. כשהם ברורים הכל קורה בלי מאמץ והתוצאות נפלאות. לאורך השנים, למדתי לדייק את הידע הרצון והיכולת. להשתמש בהם כמו סכין שף איכותית. להצליח איתם בחיים ובמטבח. רוצה להיות השף של החיים שלך?  אני מזמין אותך לבשל מהלב שלך. במטבח שלי, יחד איתי. בהמון המון אהבה!!

עוד סיפורים מהעולם שלי

תובנות לחיים

26 ינואר, 2022

בדרך אל האור

01 דצמבר, 2021